Kontakta oss!

Kontakta oss med ett formulär vilken tid på dygnet som helst. Med ett kontakformulär går ditt meddelande direkt till rätt person. Det går också bra att ringa oss!

Kontaktformulär

 

OAJ:s kommunikationstjänster

Hanna Ottman

Kommunikationsdirektör

+358 40 044 2673 hanna.ottman@oaj.fi @HannaOttman

Henna Mäkinen

Kommunikationsassistant

020 7489 722 henna.makinen@oaj.fi

 

Vi formar framtider -kampanjen

Heikki Pölönen

Kommunikationschef

020 748 9695 heikki.polonen@oaj.fi @hesep

 

Presskontakt

Heikki Sahlman

Kommunikationschef

+358 40 562 4510 heikki.sahlman@oaj.fi

 

Svenskspråkig kommunikation

Minna Rosenström

Specialsakkunnig

020 748 9605 minna.rosenstrom@oaj.fi

 

Aktuell kommunikation

Milla Eronen

Kommunikationschef

020 748 9781 milla.eronen@oaj.fi

Salla Hongisto

Specialsakkunnig

020 748 9731 salla.hongisto@oaj.fi

 

Riikka Juva

Specialsakkunnig

020 748 9755 riikka.juva@oaj.fi

Minna Selkälä

Specialsakkunnig, digital kommunikation

020 7489 507 minna.selkala@oaj.fi

 

Heta Lievonen

Specialsakkunnig

020 748 9737 heta.lievonen@oaj.fi

Sini Tuohimaa

Specialsakkunnig, sociala medier

020 7489 763 sini.tuohimaa@oaj.fi

 

Opettaja-tidningen

Minna Ängeslevä

Chefredaktör

020 748 9734 minna.angesleva@oaj.fi @MAngesleva

Riitta Korkeakivi

Redaktör

020 748 9733 riitta.korkeakivi@oaj.fi

 

Maija-Leena Nissilä

Redaktör

020 7489 725 maija-leena.nissila@oaj.fi

Jemina Michelsson

Redaktionssekreterare

020 7489 756 jemina.michelsson@oaj.fi

 

Tiina Tikkanen

Redaktör

020 748 9732 tiina.tikkanen@oaj.fi

Johanna Äijälä

Redaktionssekreterare

020 748 9717 johanna.aijala@oaj.fi

 

Jessica Aronen

Grafiker, tidningen Opettaja/Aste Helsinki

040 153 7918 jessica.aronen@oaj.fi

 

Visuell kommunikation och grafisk planering,
PR och evenemang

Maija Kauppila

AD

020 748 9603 maija.kauppila@oaj.fi

Jaana Laine

PR-assistent

020 748 9652 jaana.laine@oaj.fi

 
Dela