• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

OAJ:n jäsenpalvelutiimi auttaa sinua jäsenyyteen ja jäsenmaksuihin liittyvissä asioissa. Huom! HOAY:n ja TOOLin jäsen: jäsenasioissa ota yhteyttä yhdistyksen omaan jäsenpalveluun.

Yhteydenottolomake

OAJ:n VKY-palvelut

 

Kaj Raiskio

Järjestöpäällikkö

020 748 9689 kaj.raiskio@oaj.fi

Anne Hellén

Järjestötoiminnan assistentti, OSJ

020 748 9678 anne.hellen@oaj.fi

 

Rosa Hawela

Järjestötoiminnan assistentti, VOL, YLL

020 7489 552 rosa.hawela@oaj.fi

Marianne Joronen

Järjestötoiminnan assistentti, OAO, AKOL, Opsia

020 748 9685 marianne.joronen@oaj.fi

 

Heli Pesonen

Järjestötoiminnan assistentti, OKKA-säätiö

020 7489 573 heli.pesonen@oaj.fi

Minna Sarssi-Kaunisto

Järjestötoiminnan assistentti, AO, KEA, SMOL

020 748 9636 minna.sarssi-kaunisto@oaj.fi

 

Birgitta Valasma

Johdon assistentti, YSI

020 748 9608 birgitta.valasma@oaj.fi

Jaa