• Opettaja-lehti logo
  • OAJ-areena logo

Ollaan yhteydessä!

Yhteydenottolomakkeilla voit olla meihin yhteydessä koska tahansa. Puhelinpalvelustamme saat apua jäsenyyteen, palvelussuhteen ehtoihin ja oikeusturvaan liittyvissä asioissa. Emme käsittele tietosuojasyistä jäsenasioita sähköpostilla.

Yhteydenottolomake

OAJ:n tietohallinto

Tero Kainulainen

ICT-päällikkö

020 748 9654 tero.kainulainen@oaj.fi

Jarmo Hiltunen

ICT-asiantuntija

020 748 9691 jarmo.hiltunen@oaj.fi

 

Niko Kaateri

ITC-harjoittelija

020 748 9742 niko.kaateri@oaj.fi

Eero Kaltiainen

ICT-tukihenkilö

020 748 9782 eero.kaltiainen@oaj.fi

 

Riku Kivi

ICT-asiantuntija

020 748 9713 riku.kivi@oaj.fi

Pawan Kumar

ICT-tukihenkilö

020 748 9744 pawan.kumar@oaj.fi

 

Jonni Räty

Järjestelmäasiantuntija

020 748 9641 jonni.raty@oaj.fi

Jaa